ІНТЕРАКТИВНЕ СПІЛКУВАННЯ
Останнім часом стали популярними служби інтерактивного спілкування, тобто спілкування між людьми у мережі в режимі реальному часу (on-line), що моделює живе спілкування. Розглянемо принципи функціонування служби миттєвих повідомлень і популярні програми-клієнти цих служб.
1. Поняття миттєвого повідомлення
Під час інтерактивного спілкування відправляють повідомлення (голосове або відео) і майже миттєво отримують на нього відповідь.
Можна відправити повідомлення на віддалений комп'ютер товаришеві, родичеві чи колезі й негайно отримати відповідь. Можна навіть бачити, як на віддаленому комп'ютері пишуть відповідь. Мало того, є можливість не тільки обмінюватися текстовими повідомленнями, а й рисувати спільні малюнки, чути голос і бачити свого співрозмовника.
Інтерактивне спілкування — це спілкування в режимі реального часу (онлайн).
Щоб реалізувати такий вид спілкування, на комп'ютері необхідно встановити спеціальні програми-клієнти та обладнання і під'єднатись до мережі.
Для роботи з голосовими повідомленнями потрібно мати навушники і мікрофон, а з відеоповідомленнями — відеокамеру чи веб-камеру.
Популярними програмами інтерактивного спілкування є MSN Messenger, Windows Live Messenger, NetMeeting, Odigo, Microsoft Chat, Skype, QIP та ICQ.
Інтерактивне спілкування можна організувати також через чат- службу на веб-сервері, скориставшись лише браузеро
Комментариев нет:
Отправить комментарий